Dla kogo jest ta oferta?

Nasze usługi kierujemy do właścicieli, udziałowców, akcjonariuszy i osób zarządzających średnimi przedsiębiorstwami. Obejmujemy role doradców, konsultantów lub wchodzimy w zarząd firmy, jeżeli jest taka potrzeba. 

Pomagamy klientom poukładać biznes procesowo, zoptymalizować strukturę prawną i organizacyjną oraz procesy zarządcze. Realizujemy cele klienta zarówno w czasie kryzysu, podczas problemów z rentownością czy płynnością, jak również podczas rozwoju organizacji, gdy jej skala wymyka się spod kontroli. 

Nasza oferta

Poniżej kilka zagadnień, którymi się zajmujemy dla naszych klientów. Nasze usługi często wymagają działań nieszablonowych, więc rozwiązania szyjemy na miarę danej sytuacji.

Audyt firmy* wchodzimy do firmy, robimy wywiady z pracownikami, przyglądamy się procesom i raportujemy co jest źródłem problemów i rekomendujemy jak należy to zmienić.
* To Ty decydujesz czy realizujesz zmiany samodzielnie, czy pracujemy wspólnie nad wdrożeniem i osiągnięciem założonych celów.

Plan wyjściaPlan wyjścia to proces, w którym dostaniesz wskazówki jak działać podczas procesu wyjścia z firmy (niezależnie czy dotyczy sprzedaży, likwidacji czy jej podziału). W czasie realizacji poza rekomendacją, która wyznacza kierunek działania oraz planem, dzięki któremu będziemy kontrolować postępy dostaniesz wsparcie prawne, księgowe oraz mentoringowe.

Inne* konsultacje biznesowe
* przygotowanie memorandum inwestycyjnego
*przygotowanie modeli finansowych
* przygotowanie wyceny firmy
* przygotowanie firmy do sprzedaży
* przygotowanie firmy do upadku w sytuacjach trudnych
* menadżer lub prezes do wynajęcia

Klienci o nas:

„Nasze oczekiwania zostały znacznie przekroczone przez zespół ekspertów, którzy nie tylko pomogli nam zrozumieć, jak zoptymalizować nasz biznes, ale także dostosowali się do specyfiki naszej branży. Wsparcie merytoryczne obejmowało nie tylko teorię, ale również praktyczne wskazówki, które natychmiast wprowadziliśmy w życie. Wielki szacunek!”

„Przeprowadzono dla nas kompleksową analizę procesów w firmie i dostarczono nam spersonalizowane rozwiązania, które idealnie dopasowano do naszych potrzeb. Zarówno obszar zarządzania, jak i szkoleń pracowników zostały zoptymalizowane, co przełożyło się na szybki zwrot z inwestycji. Bardzo profesjonalne podejście do klienta!”

„Dzięki wsparciu merytorycznemu od firmy PROexit, udało nam się znacząco poprawić strukturę zarządzania w naszej organizacji. Ekspertom zależało nie tylko na dostarczeniu gotowych rozwiązań, ale także nauczaniu nas, jak efektywnie zarządzać i układać procesy. Szczerze polecamy, jeśli zależy Wam na trwałym rozwoju firmowym.”

„Nasza firma miała przyjemność skorzystać z usług profesjonalnego wsparcia merytorycznego, świadczonego przez zespół ekspertów. Dzięki ich głębokiej wiedzy z zakresu zarządzania i optymalizacji biznesu, udało nam się wprowadzić skuteczne zmiany, które przyczyniły się do wzrostu efektywności operacyjnej. Polecamy z czystym sumieniem!”

„Firma PROexit dostarczyła nam nie tylko kompleksowe wsparcie merytoryczne, ale także zorganizowała dla nas skuteczne szkolenia pracowników. Dzięki temu nasza kadra menedżerska zyskała nowe umiejętności, co przełożyło się na lepszą wydajność i zadowolenie klientów. Polecamy tę firmę każdej organizacji, która pragnie skutecznie rozwijać się i doskonalić swoje procesy biznesowe.”