Usługi – produkty – Proexit

Dla kogo jest ta oferta?

Nasze usługi i produkty kierujemy dla właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zawsze dostosowujemy działania do skali danego biznesu i problemu do rozwiązania. Czujemy się tak samo dobrze w niewielkich rodzinnych firmach jak również w przedsiębiorstwach zatrudniających po kilkaset pracowników.

Nasza oferta

Poniżej kilka zagadnień, którymi się zajmujemy dla naszych klientów. Nasze usługi często wymagają działań nieszablonowych, więc rozwiązania szyjemy na miarę danej sytuacji.

Audyt firmy - rekomendacja* Po audycie swojej firmy dostaniesz od nas konkretną rekomendację, dokładne wskazówki, wytyczne oraz kierunek działania który przybliży cię do osiągnięcia wyznaczonych celów.
* Analiza rynku i konkurencji offline i online, wraz z szczegółowym raportem.
* Stworzenie strategii dla przedsiębiorstwa

Plan wyjściaPlan wyjścia to proces, w którym dostaniesz wskazówki jak działać podczas procesu wyjścia z firmy (niezależnie czy dotyczy sprzedaży, likwidacji czy jej podziału). W czasie realizacji poza rekomendacją, która wyznacza kierunek działania oraz planem, dzięki któremu będziemy kontrolować postępy dostaniesz wsparcie prawne, księgowe oraz mentoringowe.

Inne

* konsultacje biznesowe
* przygotowanie memorandum inwestycyjnego
* przygotowanie uproszczonej wyceny firmy
(dla mikro, małych i średnich firm)
* przygotowanie firmy do sprzedaży
* przygotowanie firmy do upadku w sytuacjach trudnych i bardzo trudnych
* menadżer lub prezes do wynajęcia