O nas – Proexit

O nas

Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy dobrze znają problemy właścicieli firm, członków zarządu czy wspólników spółek osobowych i kapitałowych. Przez lata prowadzimy różne firmy usługowe, handlowe, produkcyjne oraz doradzamy swoim klientom.


Mamy doświadczenia z trudnymi spółkami, restrukturyzacją i upadłościami. Wiemy jakimi metodami działają windykatorzy, komornicy i prokurator. Jak trudno może być w biznesie, oraz jak zachować w tym czasie spokój i otwarty umysł.


Znamy się na zarządzaniu strategicznym i procesowym. Wiemy, jak ciężkiej pracy wymaga zarządzanie zmianą i jak trudny dla ludzi to proces. Potrafimy wejść w buty klienta i poczuć jego problemy, bo sami to przechodziliśmy.

Zawsze staramy się uszyć rozwiązanie na miarę każdego klienta. Czasami wystarczy wsparcie mentoringowe, gdzie po kilku spotkaniach klient sam zaczyny wdrażać zmiany i iść do przodu. Czasem wymaga to stałej, regularnej współpracy i cotygodniowych spotkań, a w innych przypadkach bywa, że wchodzimy do zarządu spółki i wdrażamy zmiany od środka.

Sam proces wymaga jednak pracy zespołowej, dlatego razem z działem prawnym, księgowym, konsultantami biznesowymi i coachem wspieramy takie osoby w trakcie zmiany. Przeprowadzimy audyt twojego przedsiębiorstwa, zaproponujemy rozwiązania oraz doprowadzimy Ciebie i twoją firmę do postawionego celu.

Bartłomiej Sosna

Bartłomiej Sosna

Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, wycenie firm i budowaniu ich wartości. Na co dzień konsultant biznesowy, wykładowca akademicki i Interim Manager. Pomaga klientom zdefiniować słabe strony przedsiębiorstwa, poukładać firmę procesowo, przygotować do sprzedaży, restrukturyzacji lub likwidacji oraz zarządzać zmianą w tym procesie. Zasiadał w zarządach kilku spółek, od mikro i małych do średnich. Najlepiej czuje się w klasycznym biznesie handlowym lub produkcyjnym.

Bartłomiej Medaj

Specjalizuje się we wsparciu biznesu, w tym w umowach i obsłudze korporacyjnej, projektach dotyczących fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji a także nieruchomości i inwestycji, doradza przedsiębiorcom w projektach startupowych i akwizycyjnych na wielu rynkach.
Na co dzień doradza przedsiębiorcom w projektowaniu przedsięwzięć i szacowaniu ryzyk prawnych, od innowacyjnych projektów przemysłowych i startupowych po tradycyjne branże gospodarki. Doradza przedsiębiorstwom zagranicznym inwestującym na rynku polskim.

Tomasz Hofman

Tomasz Hofman

Specjalizuje się w obsłudze księgowej i podatkowej osób prawnych i fizycznych, optymalizacji procesów biznesowych oraz prowadzeniu skutecznych negocjacji. Na co dzień zarządza kancelarią księgową oraz doradztwa podatkowego, pomaga klientom na etapie otwarcia firmy, podczas jej prowadzenia jak również przy jej zamknięciu. Rozumie biznes i jego problemy dzięki doradztwie setkom firm, a jako inwestor w nieruchomości nie jest mu obce lokowanie kapitału w rynek najmu.

Poznaj statystki

Każdy przypadek jest inny, ale cel wszyscy mamy jednakowy – uzyskać spokój. W perspektywie czasu każdy nasz klient osiągnie ten cel, niezależnie od rodzaju i złożoności problemu.

0
rozwiązanych problemów
0
zadowolonych, wolnych klientów
0
godzin konsultacji